Jak najít ideální nábytek do tiny housu

Najít ideální nábytek do tiny housu je stále obtížnější. Ani ve velkých obchodech už to není stejné jako před covidem. Hodně zboží je jen na ukázku. Ve skladech není a objednat se nedá. Menší prostory tiny housů navíc kladou větší nároky na rozměry.

Naštěstí existují alternativy v podobě internetových srovnávačů. Kromě těch obecných, jako jsou Heureka.cz a Zbozi.cz, jsou na trhu také vyhledavače a srovnávače specializované na nábytek.

Každý už určitě slyšel o Favi.cz. To je velmi dobře vytvořený nástroj, která vám hledání vhodného nábytku skutečně ulehčí. Nábytek je možné filtrovat podle mnoha parametrů a na konec také koupit.

Existuje ještě lepší varianta

Zatím méně známým je srovnávač nábytku Biano.cz. Stačí se podívat do menu a uvidíte první rozdíly oproti konkurenci. Hned druhou položkou je „EKO“. Ta je důležitá pro všechny, kterým není lhostejná příroda. A ta většině obyvatel tiny housů, maringotek, kontejnerových domů a dalších alternativních způsobů bydlení lhostejná není.


Druhou výhodou tohoto portálu je větší možnost filtrování zboží. Kromě obligátní kategorie, ceny a barvy je zde možné hledat např. podle materiálů tak, aby ladili s vaším interiérem, filtrovat lze také jen nábytek z udržitelných materiálů.

I vyhledávání podle barev mají na  Biano.cz podrobnější, než bývá zvykem. Dají se najít i konkrétní odstíny.

Skvělou možností je také vizuální hledání. Pokud jste někde už viděli kousek, který by se vám hodil, a máte fotku, stačí klepnout na ikonku s fotoaparátem v pravém horním rohu, nebo na velké tlačítko hned na úvodní straně, fotku nahrát a pak si jen vybrat variantu, která vás osloví nejvíce.

Portál nabízí také Biano Studio. V něm si můžete vyzkoušet, jestli vámi vybrané kousky budou ladit nejen mezi sebou, ale i s dalším vybavením vašeho tiny housu.

Článek ze sekce: Život v tiny housu
13.12.2021, Jiří E.

Komentáře k článku