Od 2. do 4. března představí na brněnském výstavišti své modulární stavby společnost Estetico, která se už téměř 20 let zabývá stavbou veletržních expozic, výrobou interiérů a rekonstrukcí nemovitostí. Kromě mobilního DOMECZECHu bude jejím dalším nabízeným produktem pop-up prodejní stánek www.roadfood.cz a multifunkční kopule www.domeeco.com. Modulární stavby vznikají v nové hale společnosti. Precizní konstrukce a design jsou dílem Jiřího Brosche, který stál u zrodu hned několika projektů mobilních staveb včetně legendárních Freedomků. DOMECZECH je tak doslova esencí jeho dlouholetých zkušeností.

Domeczech se představuje

  • Rozměry 6 x 2,5 metru zajišťují maximální mobilitu a ta je navíc podtržena důvtipným systémem pro uchycení na jeřáb. Tento systém je zabudován přímo v nosné konstrukci. Vy tak můžete DOMECZECH pohodlně přemístit.
  • I když je DOMECZECH na první pohled malý, nabízí překvapivé množství prostoru pro komfortní pobyt dvěma osobám s možností příplatkové přistýlky pro dítě.
  • Promyšlený design maximálně využívá potenciál interiéru a efektivně vytěžuje jeho možnosti.
  • Vybavení tvoří dvoulůžko, skládací jídelní stolek, kuchyňka, která může mít vestavěnou lednici či mikrovlnku, dále pak plnohodnotná koupelna se sprchovým koutem a klasickou splachovací toaletou. A k tomu nebývalé množství úložných prostorů.
  • Bytelná dřevěná konstrukce je vyplněna velmi silnou vrstvou lněné izolace. Zejména díky tomu dosahuje DOMECZECH nízké energetické náročnosti s minimálními náklady na vytápění či ochlazování interiéru. Klimatizace vzduch nejen ohřívá a chladí, ale také filtruje od prachu a alergenů.
  • Na přání může být DOMECZECH vybaven rovněž rekuperační jednotkou pro výměnu vzduchu, chytrou televizí, soundbarem, zabezpečovacím zařízením či elektronickým zámkem.
  • Všechny technologie je pak možné ovládat přes aplikaci ve smartphonu.
  • DOMECZECH má ve svém DNA pevně zakódovanou vyspělost a praktičnost.
  • Doménou exteriéru je nadčasový design s důrazem na funkčnost, estetiku a bezúdržbovost. Kvalitní řemeslné zpracování každého detailu předurčuje DOMECZECH k velmi dlouhé životnosti bez ohledu na nejrůznější extrémní podnebí či počasí. Stejně tak dobře obstojí u moře jako v horském prostředí.

Domeeco se představuje

Základna i kopule pavilonu DOMEECO jsou konstruovány tak, aby pavilon obstál i v extrémních podmínkách, a nabízí proto široké možnosti využití. Může poskytnout komfortní zázemí pro letní nebo zimní sporty, golfové kluby, může být půjčovnou sportovního vybavení, květinářstvím, kavárnou, restaurací, je vhodný pro oblíbený glamping, ale se svými 40 čtverečními metry vnitřního prostoru může být i řešením pro rozšíření ubytovacích kapacit např. v humanitární oblasti. Současně je totiž pavilon konstruován tak, aby bylo možné jeho stanoviště libovolně měnit.

Festival architektury 2023

 

2.–4. března si můžete prohlédnout DOMECZECH na Festivalu architektury na Výstavišti Brno v pavilonu P. Osobně vám moc rádi blíže představíme také DOMEECO, ROAD FOOD BOX a zodpovíme jakékoliv dotazy.

Přijďte, těšíme se na vás! 

Estetico New Era s.r.o. , Lidická 2006/26, 602 00 Brno, domeczech@estetico.cz,  +420 724 668 212, www.domeczech.com