Najít ideální nábytek do tiny housu je stále obtížnější. Ani ve velkých obchodech už to není stejné jako před covidem. Hodně zboží je jen na ukázku. Ve skladech není a objednat se nedá. Menší prostory tiny housů navíc kladou větší nároky na rozměry.

Naštěstí existují alternativy v podobě internetových srovnávačů. Kromě těch obecných, jako jsou Heureka.cz a Zbozi.cz, jsou na trhu také vyhledavače a srovnávače specializované na nábytek.

Každý už určitě slyšel o Favi.cz. To je velmi dobře vytvořený nástroj, která vám hledání vhodného nábytku skutečně ulehčí. Nábytek je možné filtrovat podle mnoha parametrů a na konec také koupit.

Existuje ještě lepší varianta

Zatím méně známým je srovnávač nábytku Biano.cz. Stačí se podívat do menu a uvidíte první rozdíly oproti konkurenci. Hned druhou položkou je „EKO“. Ta je důležitá pro všechny, kterým není lhostejná příroda. A ta většině obyvatel tiny housů, maringotek, kontejnerových domů a dalších alternativních způsobů bydlení lhostejná není.

Druhou výhodou tohoto portálu je větší možnost filtrování zboží. Kromě obligátní kategorie, ceny a barvy je zde možné hledat např. podle materiálů tak, aby ladili s vaším interiérem, filtrovat lze také jen nábytek z udržitelných materiálů.

I vyhledávání podle barev mají na  Biano.cz podrobnější, než bývá zvykem. Dají se najít i konkrétní odstíny.

Skvělou možností je také vizuální hledání. Pokud jste někde už viděli kousek, který by se vám hodil, a máte fotku, stačí klepnout na ikonku s fotoaparátem v pravém horním rohu, nebo na velké tlačítko hned na úvodní straně, fotku nahrát a pak si jen vybrat variantu, která vás osloví nejvíce.

Portál nabízí také Biano Studio. V něm si můžete vyzkoušet, jestli vámi vybrané kousky budou ladit nejen mezi sebou, ale i s dalším vybavením vašeho tiny housu.