tinyhousespace.com

Pronajměte svoji zahrádku nebo pozemek.

Máte stavební pozemek nebo zahrádku a v nejbližší době jej neplánujete využít. Tak proč jej nenechat vydělávat?

JAK TO FUNGUJE

Dnes přibývá lidí, kteří si pořizují různé úžasné domečky na kolečkách nebo snadno přemístitelné, říkáme jim Tiny House . Kdo bydlí v takovém minimalistickém bydlení nepotřebuje nutně vlastnit pozemek neboť se rád během roku dvou přesune zase jinam. Tito lidé ocení možnost pronajmout si pozemek. Ve světě to začíná být běžné. Rovněž vybudovat zázemí pro více tiny housů se zázemím třeba klubového domu s kuchyňkou, grilem a prádelnou může být zajímavý projekt s rychlou návratností.

Pro jeden tiny house, pokud máte hezké místo a přípojky sítí si můžete říct 5000,- měs. Za rok Máte 60 000,-. A přiznejme si, některé pozemky takto leží desetiletí. To už jsou statisíce. Není to škoda?

Na našem portálu můžete zdarma Váš pozemek inzerovat, stačí se s námi spojit.

email: info@tinyhousespace.com

01

KONTAKTUJTE NÁS

Nemáte přípojky a nejste si jisti zda můžete na Váš pozemek umístit takový tiny house. Spojte se s námi, rádi Vám poradíme.

02

KOMPLEXNÍ SLUŽBY

Nabízíme vše od advokátních služeb, přes daňové poradenství, až po architektonické a fotografování.

03

NAJDEME VÁM NÁJEMCE

Ročně to může dělat pár desítek tisíc. Během 10 let může vydělat i na nové auto. A to za pronájem pozemku, který by jinak neměl využití.

tinyhousespace.com

Pronajměte svůj pozemek

Poradíme a zajistíme

Nemáte přípojky a nejste si jisti zda můžete na Váš pozemek umístit takový tiny house.
Spojte se s námi, rádi Vám poradíme.

Péče o pozemek

Nájemník se může o pozemek starat, což se dá vložit i do smlouvy. Nejen, že tak předejdete problémům se sousedy kvůli náletům plevele, ale můžete i zvýšit jeho hodnotu.

Pravidla určujete vy

Rádi vám s nastavením pravidel pomůžeme, ale máte je zcela ve svých rukou. Pronájem na den či roky, jednomu nebo více nájemníkům, požadavky na péči o pozemek i další.

Téměř jakýkoliv pozemek

Každý typ bude mít své zákazníky. Stavební budou lidé chtít spíše na delší dobu, zahrady, sady a pozemky v rekreačních oblastech na sezónu nebo na dny, Pozemky více v přírodě v celé škále. Zájemce si ale najde většina pozemků.