DOMECZECH

Popis:

DOMECZECH (čti DOMEČEK) je způsob, jak rychle bydlet nebo se rekreovat na místech, kde to bylo dříve nemyslitelné. Díky našim dlouholetým zkušenostem s mobilními objekty jsme připravili promyšlený, flexibilní a esteticky unikátní DOMECZECH. Je vhodný pro trvalé, rekreační i nájemné bydlení, které není vázané na vlastnictví jakékoliv nemovitosti.

Nadčasový design s důrazem na funkčnost a estetiku. Kvalitní řemeslné zpracování zaměřené na každý detail. Mobilita, která vás zbaví zbytečných závazků. Promyšlené rozměry 2,5 × 6 × 3,2 m a důmyslná konstrukce pro bezproblémovou přepravu a instalaci. A to i opakovaně.

DOMECZECH je způsob, jak rychle bydlet nebo se rekreovat na místech, kde to bylo dříve nemyslitelné. Díky našim dlouholetým zkušenostem s mobilními objekty jsme připravili promyšlený, flexibilní a esteticky unikátní DOMECZECH. Je vhodný pro trvalé, rekreační i nájemné bydlení, které není vázané na vlastnictví jakékoliv nemovitosti.

2.-4. 3. 2023 si budete moci prohlédnout DOMECZECH na Festivalu architektury na Výstavišti Brno v pavilonu P. Osobně vám celý projekt představíme a zodpovíme jakékoliv dotazy. Zároveň jsme pro vás připravili speciální veletržní cenové zvýhodnění.

Kontakt

Adresa: Lidická 2006/26, Černá Pole, 602 00 Brno

Web: https://domeczech.com

Facebook: https://www.facebook.com/tinynewera

Instagram: https://www.instagram.com/tinynewera/?igshid=YmMyMTA2M2Y%3D

Jméno: Roman

Příjmení: Kuchyňka

Telefon: 420602343163

: 17381037