FUNTAZIA

Popis:

Hledáte maringotku pro celou rodinu, která není jen na přespání? Pak jste na správném místě.

Zabýváme se výrobou maringotek, která jsou víc než jen místo na přespání. Jsou to překrásná umělecká díla, se kterými prožijete hravost života, svobodu i romantiku. Maringotky, jakožto symbol svobodného života, v dnešní náročné době zažívají svoji renesanci. To svědčí o tom, že všichni ve skrytu duše stále toužíme osvobodit se od každodenního života a alespoň na chvíli zakusit pocit volnosti a lehkosti bytí. Na rozdíl od moderních průmyslově vyráběných mobilheimů, mohou být maringotky v mnoha případech i jedinečná umělecká díla s vlastním příběhem a osobností. Každý, kdo v takové maringotce strávil byť jen pár okamžiků, propadne jejímu kouzlu. Pokud je interiér navržen s ohledem na funkčnost každého detailu, tak dokáže vměstnat celý domov na rozlohu většího pokoje. Takto důmyslně navržený prostor dosáhne překvapivého efektu „malá zvenku, velká zevnitř“.

Sloučením staletími prověřeného způsobu bydlení s moderními technologiemi je možné vytvořit opravdové zázraky a na malý prostor se tak elegantně vejde jak plnohodnotný obývací pokoj, tak i jídelna, ložnice, koupelna a v neposlední řadě i chytrá domácnost s domácím kinem a ovládáním na dálku. Nejnovější izolační materiály dokáží i v relativně tenkých stěnách docílit takových fyzikálních vlastností, že maringotky jsou pohodlně obyvatelné po celý rok.

Pokud hledáte právě takovou maringotku s vlastní duší a to ať jako svůj druhý domov nebo třeba jen pro „home office“ na své zahradě, nebo i jen pokud potřebujete poradit, tak nás kontaktujte – viz Kontakt. Maringotku Vám můžeme rekonstruovat na starším podvozku, nebo i postavit na novém a udělat ji podle vašich představ, hravosti a fantazii se meze nekladou, ale pro inspiraci se můžete podívat do sekce Jak se staví maringotka.

Kontakt

Adresa: Na Hůrkách 360/9b, 32200 Plzeň

Web: http://funtazia.cz

Jméno: Ondřej

Příjmení: Vácha

Telefon: 420734762809