Rádi bychom takovéto zprávy přinášeli častěji. K dispozici je tiny house za méně než 500.000,- Kč, kvalitně postavený vystudovaným stavařem a k dodání je téměř okamžitě. Má koupelnu se sprchou, WC, přípravu na kuchyňku, rozvody vody i elektřiny a velmi kvalitní zateplení. Pokud bude venku -12 °C a uvnitř bude 20 °C, tepelná ztráta se bude rovnat 1 kW. Rozměry tiny housu jsou 6 x 2,45 metru, nejvyšší bod je 3,45 metru.

Kde je háček?

Za těchto podmínek je v nabídce jediný kus. Postavil ho Jakub Horák jako první prototyp tiny housu na základě svých znalostí i praktických dovedností získaných nejen při studiu, ale také při stavbě chaty a následně i celého domu ze dřeva.

V tuto chvíli také nemá opláštění. To je ale započítané v ceně a bude dodáno po dohodě s novým majitelem stejně jako kuchyňka.

Aktuální cena je 419.000,- Kč za tiny house v současném stavu + 40.000,- Kč za fasádu (obložení) + 20.000,- Kč za kuchyňku. Celkem tedy 479.000,- Kč.

Součástí ceny navíc není podvozek, i když je tiny house koncipován tak, aby se na něj dal snadno umístit a tahat za osobním vozem, za kterým je možné táhnout 3,5 tuny.

Další informace

Obrázek prý vydá za tisíc slov. Proto se podívejte na rozhovor, který jsme pro vás s Jakubem Horákem z Hezký boudy natočili. Obsahuje také prostřihy ze stavby tohoto tiny housu. Je to sympatický mladý muž, který si na své práci dává záležet a ví co dělá. Vážně moc mu fandíme.

Pokud vás tiny house zaujme a budete se na něj chtít jet podívat, nalézá se kousek od Znojma. Telefon na Jakuba je 775 659 758.

Zobrazit: profil výrobce, profil tiny housu